Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Odbor školství, mládeže, tělovýchovy a sportu

ASTERA s.r.o.

O společnosti:
ASTERA je realizační sklářský atelier. Specializuje se na zakázkovou výrobu dekorativního skla a křišťálu. Vytváří atypické prvky do architektury, netradiční doplněk interiéru, unikátní trofej, originální dárek, moderní designové sklo, reprodukci starého kusu...cokoliv si budete ze skla přát.
Je předním světovým dodavatelem kompletního řešení v oblasti designového osvětlení. Společnost kombinuje nejmodernější technologie 21. století spolu s řemeslnou dovedností, zručností a dlouholetou praxí sklářských mistrů. Dodává na zakázku kompletní osvětlení interiérů pro prestižní stavby, ať už jsou to soukromé vily a paláce nebo veřejné budovy jako hotely, divadla, kongresová centra nebo církevní objekty.

Specializace společnosti: 3D laser, broušení, foukání, lepení, malování, pískování, rytí, řezání, vodní paprsek, výroba forem, a další.

Dílna: Design interiéru

Zastoupení společnosti: Ing. Vladimír Žíla, jednatel

Adresa: Smetanova 548, 473 01 Nový Bor

ASTERA s.r.o.