Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Odbor školství, mládeže, tělovýchovy a sportu

Malba skla Nový Bor/Painting of Glass Nový Bor

Vyšší odborná škola sklářská a Střední odborná škola Nový Bor/Higher Professional Glass School and Secondary Shool Nový Bor

Adresa/Address:
Wolkerova 316
473 01 Nový Bor
Czech Republic

Ředitel/Director: PaedDr. Ilona Jindrová
tel.: +420 487 712 211
e-mail: info@glassschool.cz
www.glassschool.cz

Malba se bude realizovat na plochém a dutém skle, jehož tvar, barvu a rozměry účastníci Sympozia dodají nejpozději do konce května 2013. Rozpracované polotovary si případně mohou účastníci sympozia přivézt sebou.
K dispozici budou barvy transparentní, krycí i vysoký smalt. V omezené míře budou připraveny listry, preparáty zlata a vykrývací laky. Malba bude prováděna ručně pomocí štětců, pera nebo tupováním. Malbu bude možné kombinovat s technikou pískování. Vypalování bude prováděno v komorové peci, limitní výška výrobku je 60 cm.

Flat and hollow glass will be painted. Shape, colour and dimensions will be determined by the symposium participants at the latest to the end of May 2013. The symposium participants can bring their own semifinished products.
Transparent and covering paints as well as high enamel will be available. Restrictedly, lustres, gold preparates and opaque lacquer will be prepared. Firing will be provided in a chamber kiln, the limited product height is 60 cm.