Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Odbor školství, mládeže, tělovýchovy a sportu

Zimní sporty

Akce


Organizace a spolky


IMPSQUAD

Občanské sdružení IMPSQUAD bylo oficiálně založeno v květnu 2006 za účelem pořádání sportovních akci, a to zejména moderních zimních sportů – freeskiingu a snowboardingu a podpory a dalšího rozvoje těchto sportovního odvětví. V současné době má za sebou několik akcí, mezi ně můžeme uvést například Jablonec Jibbing Jam 2006 – lyžařská a snowboardová exhibice na schodech před radnicí v Jablonci nad Nisou, dále pak CHOC Freeskiing Open každoročně pořádaný v březnu lyžařském areálu Severák, nebo např. lyžařská a snowboardová exhibice na novém vleku v parku ve Mšeně konaná dne 25. 12. 2006, a v neposlední řádě IMPSQUAD SUMMER JIBBING 2007 - lyžařská a snowboardová exhibice na sněhu, která se odehrála 18. 8. 2007 v areálu Slunečních lázní u přehrady v Jablonci nad Nisou.

Web: http://www.impsquad.cz


Máte zájem o zveřejnění kontaktních informací o Vaši sportovní organizaci? Není zde uvedeno Vaše sdružení a mělo by být? Obraťte se na správce těchto stránek.