Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Odbor školství, mládeže, tělovýchovy a sportu

Cyklistika

Akce

ENDURA 24hours MTB & BIKETEK.CZ 2009

Mistrovství ve Vesci skončilo, sníh už dávno roztál, a tak je čas areál znovu oživit další sportovní událostí. Víkend 12.-14.6. obsadíme tento nový areál ve jménu horské cyklistiky. Biketek možná někomu nic neříká, ale přesto je to už tradiční akce. Zastřešuje celý bike program tohoto víkendu včetně největšího českého ENDURA 24hodin MTB. Biketek je prostě cyklistický fesťák, kam stojí zato přijet a užít si kol a super atmosféry co hrdlo ráčí. Připravené akce uspokojí každého. ENDURA 24hodinovka pro vytrvalce, Eleven Power-tap Gross-country pro sprintery, 2426i slope style pro lítače, Sport2000 dětský závod pro děcka, MTBO pro bloudiče, Rohovec pivobiker pro ty, co toho víc vypijou než ujedou, testování kol pro ty, co mají zálusk na nové kolo,... atd.

Program festivalu BIKETEK.CZ začíná v pátek v poledne kdy začneme odpočítávat 48 hodinový maratón akcí, které jsou pro Vás během víkendu připraveny. Závodníci a doprovod můžou najíždět s karavany a auty do areálu a zabírat nejvýhodnější místo na spaní, nejbližší ke startu všech disciplín nebo u párty stanu.

Program festivalu BIKETEK

12.6.2009

12:00 Start 48 hodinovky:-), otevření kempu

V pátek v 18:00 se bude otevírat párty stan, bude připraveno občerstvení, točené pivo případně nealko… Pokud počasí dovolí, ve 20:00 zapálíme slavnostní oheň a tím oficiálně zahájíme závodní víkend. Večer bude probíhat volná zábava, ve stanu bude hrát DJ Roura a ve večerních hodinách bude vyhlášena soutěž „Kdo porazí dědase“ – bierbongy a na závěr párty prověříme aerodynamiku Jelena.

13.6.2009

V 8:30 se otevře restaurace a možná bude připravena snídaně… V dopoledních hodinách se bude hlavní program upírat na start hlavního závodu 24hodinového závodu, který bude přesně ve 12:00. Po startu hlavního závodu ENDURA 24hodinovka, začne odpolední program BIKETEKU.

S RedEight týmem se pojede v 10:30 a 13:30 na hromadnou vyjížďku na bikové trasy v okolí Ještědského hřebene, kde Vám průvodci ukážou ty nejzajímavější trasy.

MTBO – jestli nevíte, tak přijeďte a vyzkoušejte si svůj první orienťák na kole v přilehlých lesích Veseckého areálu.

Pro nejmenší děti bude připraven dětský koutek a lanová prolézačka. Děti, které mají závodního ducha si můžou zajet Sport2000 dětský závod.

2426i slope style session – Dirty a lávky pod taktovkou těch nejlepších českých jezdců, závěrečné finále večer za umělého osvětlení!

Rohozec Pivobiker – pivem na-ex to jen začíná ...

Eleven Power-tap Cross-country - Podvečerní Cross Country, zajeď si první XC za tmy s čelovkou.

Večer budeme pokračovat kulturním programem s vyhlášením vítězů Slopestylu a XC, půlnoční fireshow.

Neděle bude odpočinková, tedy pro všechny až na závodníky 24hodinovky, kteří končí v pravé poledne.

Nezbývá než pozvat všechny, kteří si chtějí zasportovat, opět o trochu posunout hranice svých možností a užít si fajn víkend A o to přeci běží, tedy v tomto případě jede...

Všechno do detailu je popsáno na www.24hours-mtb.com  nebo www.biketek.cz.

Přidáno: 31. 5. 2009


Registr cyklotras v Libereckém kraji

Registr cyklotras Libereckého kraje (aktualizace 12/2005) je zpracován jako územně technický podklad ve struktuře GIS s přesností základní referenční mapy GIS v měřítku 1:10 000. Více: mapová úloha Cestovní ruch > Cyklotrasy v Libereckém kraji - odkaz: http://gis.kraj-lbc.cz/page1671.


Organizace a spolky

Spinfit Liberec

http://www.spinfit.cz/


Spinfit Liberec - Bike Babí Léto

http://bbl.spinfit.cz/


Pakli Sport Club Jablonné v Podještědí - Malevil Cup, MTB Marathon

http://www.paklisport.cz/


ASA Turnov - 24 hours mtb

http://www.asaturnov.borec.cz/index.php


Máte zájem o zveřejnění kontaktních informací o Vaši sportovní organizaci? Není zde uvedeno Vaše sdružení a mělo by být? Obraťte se na správce těchto stránek.