Soutěž T-PROFI zná krajské vítěze

26. 02. 2020

Ve středu 19. února proběhlo v Liberci krajské kolo odborné soutěže T-PROFI. Jejím cílem je podpořit polytechnickou výuku a využití vzdělání do praxe.

„Soutěž prohlubuje základní praktické dovedností. Žáci se pak mohou lépe uplatnit na trhu práce a své zkušenosti využijí v profesní praxi,“ uvedl Petr Tulpa, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.

Soutěž se zaměřuje na rozvoj jemné motoriky a kreativity účastníků především v oblasti strojírenství, které je jedním z nejrozšířenějších odvětví národního hospodářství.

Výsledky: