Občané Českolipska, zeptejte se znovu hejtmana Martina Půty, zajímá ho i Váš názor!

13. 03. 2015

Hejtman LK Martin Půta pokračuje ve čtvrtek 19. března v  pravidelném setkávání se zastupiteli obcí a měst a občany Libereckého kraje, tentokrát se již podruhé v tomto funkčním období uskuteční Den s hejtmanem v  České Lípě.

Po celý den jej bude doprovázet starostka města Romana Žatecká.

Třetí letošní setkání hejtmana s veřejností začíná v 16. 00 hodin v Kulturním Domě Crystal.

Před tím hejtman postupně společně s radní pro školství Alenou Losovou navštíví Jizerské pekárny,  Obchodní akademii a společnost Johnson Controls Automobilové součásti, k.s. V přítomnosti náměstkyně hejtmana pro sociální věci Lenky Kadlecové pak také farní charitu.

Po pracovním obědě se starosty okolních obcí  v restauraci Wildcook se hejtman zastaví ve 13. 30 hodin na pracovišti Probačního a mediačního centra a  v Nemocnici s poliklinikou, kde bude rovněž přítomna členka dozorčí Rady NsP Lenka Kadlecová a radní Petr Tulpa.

Všichni se pak  spolu  s hejtmanem a radní pro školství Alenou Losovou  zúčastní od 16 hodin i zmíněné besedy s občany a zastupiteli města.

Těšíme se na Vaši účast na besedě.

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz