Počasí Dnes °C
Odbor školství, mládeže, tělovýchovy a sportu
Úvodní stránka > Krajský úřad > Odbor školství, mládeže, tělovýchovy a sportu > Pozvánka na Veletrh „Technologie do škol“
Pozvánka na Veletrh „Technologie do škol“

Pozvánka na Veletrh „Technologie do škol“

28. 3. 2017

Realizační tým projektu Strategické plánování rozvoje vzdělávací soustavy Libereckého kraje (KAP LK) pořádá odbornou konferenci s doprovodnou výstavou Veletrh „Technologie do škol“.  Uskuteční se 24. 4. 2017 od 8:30 do 17 hodin v multimediálním sále budovy Krajského úřadu Libereckého kraje.

V rámci odborného programu budete mít možnost se v krátkých vstupech seznámit s novinkami v oblasti celkového pojetí ICT ve školství, možnostmi uplatnění ICT v chodu školy, organizaci výuky a ve výuce samotné. Inspirujete se praktickými ukázkami využívání ICT, výukovými hrami a aplikacemi. Na doprovodné výstavě Vás představitelé firem blíže informují o nabízených možnostech a zodpoví Vaše případné dotazy.

Pozvánku s podrobnějšími informacemi a programem akce naleznete níže.

V případě Vašeho zájmu se přihlašujte pomocí elektronické přihlášky v pozvánce, nebo kontaktujte metodičku projektu pro tuto platformu Janu Štefkovou (email: jana.stefkova@kraj-lbc.cz, tel: 485 226 402).

Přihlašování je možné do 17. 4. 2017, počet účastníků akce je omezen.

logo Krajský akční plán LK

Bc. Dědková Markéta
marketa.dedkova@kraj-lbc.cz
485226324 / 739541624

rss

Zpracovávám...